See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby eventových agentur a komplexní zajištění BTL aktivit
Beschreibung: Plnění na základě rámcové dohody uzavřené v souladu se ZZVZ. (souhrnné oznámení) Veřejná zakázka je rozdělena na 9 částí - 8 částí pro zajištění služeb eventových agentur (celostátní a regionální) a 1 část na komplexní zajištění BTL aktivit. Na základě této veřejné zakázky jsou uzavřeny rámcové dohody s délkou trvání 6 let. Součástí veřejné zakázky jsou principy společensky odpovědného veřejného zadávání. Podrobnější informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 43768-2019
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Regionální eventové akce - Olomoucký, Zlínský a Moravskoslezský kraj
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění poskytovatele eventových akcí v příslušném regionu.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Regionální eventové akce - Královéhradecký a Pardubický kraj
Beschreibung: Zajištění eventových akcí v příslušných regionech.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0008
Titel: Regionální eventové akce - Ústecký a Liberecký kraj
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0001
Titel: Celostátní eventové akce
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky bylo zajištění tří dodavatelů pro průběžné poskytování služeb zajištění celostátních eventových akcí na základě rámcové dohody po dobu 6ti let.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Regionální eventové akce - region Praha a Středočeský kraj
Beschreibung: Zajištění eventových akcí v příslušném regionu.
Interne Kennung: 2