2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wybór pośrednika finansowego w celu wdrożenia instrumentu finansowego »pożyczka płynnościowa« w ramach poddziałania 2.1.1 Regionalnego programu operacyjnego województwa opolskiego na lata 2014–2020”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawcy (dalej „pośrednik finansowy” lub „PF”), który świadczyć będzie zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia instrumentu finansowego 1, polegające w szczególności na udzielaniu jednostkowych pożyczek płynnościowych w ramach utworzonego przez PF instrumentu finansowego pożyczka płynnościowa (dalej „PP”), do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy Województwa Opolskiego. Parametry udzielanych przez Wykonawcę jednostkowych PP zostały określone w „Metryce instrumentu finansowego pożyczka płynnościowa” (dalej „metryka”), stanowiącej załącznik nr 2 do Istotnych postanowień umowy (dalej „umowa operacyjna”, „umowa”), które stanowią załącznik nr 2 do zaproszenia do udziału w negocjacjach.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZZK/52/DIF/2020 cz. 0 Aneks nr 3
Art des Auftrags: Dienstleistungen