2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie i przeprowadzenie kompleksowego programu szkoleń w zakresie projektowania, budowania i realizacji dostępnej oferty kulturalnej dla Instytucji Kultury w ramach zarządzanego przez Zamawiającego Projektu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: przygotowanie i przeprowadzenie kompleksowego programu szkoleń w zakresie projektowania, budowania i realizacji dostępnej oferty kulturalnej dla Instytucji Kultury w ramach zarządzanego przez Zamawiającego Projektu pn. „Projektowanie uniwersalne kultury – dostępność w instytucjach kultury", w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, dalej zw. Projektem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Przygotowanie i przeprowadzenie kompleksowego programu szkoleń w zakresie projektowania, budowania i realizacji dostępnej oferty kulturalnej dla Instytucji Kultury w ramach zarządzanego przez Zamawiającego Projektu pn. „Projektowanie uniwersalne kultury – dostępność w instytucjach kultury", w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, dalej zw. Projektem.