See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne na rzecz jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 22 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wOlsztynie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usług w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne na rzecz jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami. Grupa interwencyjna musi stanowić co najmniej 2 (dwóch) uzbrojonych w broń palną pracowników ochrony, wyposażonych w środki przymusu bezpośredniego, hełmy, kamizelki kuloodporne lub taktyczne, środek łączności bezprzewodowej, z pojazdem gotowym do natychmiastowego użycia, wysyłanej przez Oddalone Centrum Monitorowania Wykonawcy / Podwykonawcy (dalej OCM). OCM musi być położone poza chronionym kompleksem z całodobową obsługą.
Vorherige Bekanntmachung: 546178-2024
Interne Kennung: 22WOGZP.2712.22.2024/D/57/1101/U/PO-OiB
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Opublikowanie wstępnego ogłoszenia informacyjnego wykorzystywanego do skrócenia terminu składania ofert nr ogłoszenia 256190-2024 OJ S 85/2024 30/04/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 3- Świadczenie usług w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną w m. Lipowiec i w m. Ulesie.
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną w m. Lipowiec i w m. Ulesie. Opis: Świadczenie usług ochrony osób i mienia, realizowanych w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej kompleksu wojskowego 8. batalionu radiotechnicznego Lipowiec, położonego w Lipowcu 138, 12-100 Szczytno oraz kompleksu wojskowego Dywizyjnego Ośrodka Szkolenia Poligonowego położnego w m. Ulesie, gmina Janowo, powiat Nidzicki, Garnizon Lipowiec.
Interne Kennung: 22WOGZP.2712.22.2024/D/57/1101/U/PO-OiB część 3