See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem materiałów medycznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 1 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy. 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania Zamawiającego wymienione w Formularzu asortymentowo-ilościowym, być fabrycznie nowy i gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem bez dokonywania dodatkowych zakupów. 3. W ramach realizacji zamówienia wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania usług towarzyszących (np. transport, ubezpieczenie na czas transportu, załadunek, rozładunek itp.) niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia. 4. Warunki realizacji zamówienia określa również wzór umowy (Część II SWZ). 5. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): Główny kod CPV 33140000-3 Materiały medyczne 6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na poszczególne części zamówienia. Niniejsze zamówienie składa się z 26 części. Ofertę można złożyć w odniesieniu do jednej lub więcej części. 7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej. 8. Zamawiający dopuszcza możliwość dołączenia katalogu elektronicznego do składanej oferty.9. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 PZP. 10. Zamawiający nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, o których mowa w art. 95 PZP. 11. Zamawiający nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 PZP. 12. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 PZP. 13. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 14. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 15. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań, o których mowa w art. 60 i art. 121 PZP. 16. Zgodnie z art. 139 ust. 1 Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 17. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 PZP. 18. Ilekroć w treści SWZ, w tym w opisie przedmiotu zamówienia, użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, europejskie oceny techniczne, aprobaty, certyfikaty, normy i inne wymienione w ustawie PZP, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne i zastrzega sobie prawo do weryfikacji oferowanych rozwiązań równoważnych na etapie badania i oceny ofert. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne jest obowiązany udowodnić, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 01/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 1
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 7
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 8
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 9
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 10
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 11
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 12
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 13
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 14
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 15
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 16
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 17
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 18
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 19
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 20
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 21
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 22
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 23
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 24
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 25
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów, produktów do sterylizacji Częśc 26
Interne Kennung: Część 26