See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rękawic chirurgicznych i diagnostycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa rękawic chirurgicznych i diagnostycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony w projektowanych postanowieniach umowy stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz Formularzu cenowym stanowi Załącznik nr 2A do SWZ.
Interne Kennung: DZP.242.36.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1poz. 1
Beschreibung: Pakiet nr 1 poz.1 - 1 zadanie
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie stosuje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1poz. 2
Beschreibung: Pakiet nr 1 poz. 2 - 2 zadanie
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 1poz. 3
Beschreibung: Pakiet nr 1 poz. 3 - 3 zadanie
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 1poz. 4
Beschreibung: Pakiet nr 1 poz. 4 - 4 zadanie
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 1poz. 5
Beschreibung: Pakiet nr 1 poz. 5 - 5 zadanie
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 1poz. 6
Beschreibung: Pakiet nr 1 poz. 6 - 6 zadanie
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 1poz. 7
Beschreibung: Pakiet nr 1 poz. 7 - 7 zadanie
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 1poz. 8
Beschreibung: Pakiet nr 1 poz. 8 - 8 zadanie
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 1poz. 9
Beschreibung: Pakiet nr 1 poz. 9 - 9 zadanie
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 2 poz. 1
Beschreibung: Pakiet nr 2 poz. 1 - 10 zadanie
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 2 poz. 2
Beschreibung: Pakiet nr 2 poz. 2 - 11 zadanie
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 2 poz. 3
Beschreibung: Pakiet nr 2 poz. 3 - 12 zadanie
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 2 poz. 4
Beschreibung: Pakiet nr 2 poz. 4 - 13 zadanie
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 3 poz. 1
Beschreibung: Pakiet nr 3 poz. 1 - 14 zadanie
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 3 poz. 2
Beschreibung: Pakiet nr 3 poz. 2 - 15 zadanie
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 3 poz. 3
Beschreibung: Pakiet nr 3 poz. 3 - 16 zadanie
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 3 poz. 4
Beschreibung: Pakiet nr 3 poz. 4 - 17 zadanie
Interne Kennung: Część nr 17