See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania narzędziowego, w podziale na pięć Części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania narzędziowego, w podziale na pięć części. 2. Na przedmiot zamówienia składa się: W zakresie Części nr 1: sprzedaż i dostarczenie licencji / oprogramowania wraz z rocznymi aktualizacjami, zgodnie z poniższym zestawieniem: a) Oprogramowanie typu Figma Organization lub równoważne – roczna subskrypcja – Design – 16 szt. b) Oprogramowanie typu Figma Organization lub równoważne – roczna subskrypcja – Dev Mode – 29 szt. c) Oprogramowanie typu Figma Organization lub równoważne – roczna subskrypcja – FigJam – 31 szt. W zakresie Części nr 2: dostawa i udzielenie lub zapewnienie licencji na oprogramowanie TestRail Enterprise Server 10 Users lub równoważnego, wraz z zapewnieniem Zamawiającemu możliwości pobierania, instalowania i używania Oprogramowania, a także poprawek, zmian, aktualizacji, itp., wydanych dla Oprogramowania przez producenta lub inny uprawniony podmiot, bez dodatkowych opłat - w okresie co najmniej 12 miesięcy – 1 szt. W zakresie Części nr 3: dostawa oprogramowania InstallBuilder Professional do budowy pakietów instalacyjnych aplikacji lub równoważnego, wraz z zapewnieniem Zamawiającemu możliwości pobierania, instalowania i używania Oprogramowania, a także poprawek, zmian, aktualizacji, itp., wydanych dla Oprogramowania przez producenta lub inny uprawniony podmiot, bez dodatkowych opłat - w okresie co najmniej 12 miesięcy zgodnie z poniższym zestawieniem: a) nowej licencji – 1 szt. b) odnowienie posiadanej przez zamawiającego licencji – 1 szt. W zakresie Części nr 4: dostawa licencji oprogramowania SEQ Datacenter lub równoważnego, uprawniającej do użytkowania przez nielimitowaną liczbę użytkowników i instalacji oprogramowania na nielimitowanej liczbie serwerów, wraz z zapewnieniem Zamawiającemu możliwości pobierania, instalowania i używania Oprogramowania, a także poprawek, zmian, aktualizacji, itp., wydanych dla Oprogramowania przez producenta lub inny uprawniony podmiot, bez dodatkowych opłat - w okresie co najmniej 12 miesięcy – 1 szt. W zakresie Części nr 5: dostawa oprogramowania do obsługi platformy do tworzenia, testowania, uruchamiania i wdrażania scentralizowanych aplikacji rozproszonych oraz udostępnianie aplikacji kontenerowych i mikrousług, wraz z zapewnieniem Zamawiającemu możliwości pobierania, instalowania i używania Oprogramowania, a także poprawek, zmian, aktualizacji, itp., wydanych dla Oprogramowania przez producenta lub inny uprawniony podmiot, bez dodatkowych opłat - w okresie co najmniej 12 miesięcy – 25 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa) – odrębnie dla każdej Części.
Vorherige Bekanntmachung: 730354-2025
Interne Kennung: ZZOSE.2611.61.2025.521.MPU[OSE2025][EZD-DOTACJA][S46-2025][SKR-2025]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania oferty wariantowej. 5. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu „Rozwój, wdrażanie i upowszechnianie systemu do elektronicznego zarządzania dokumentacją w podmiotach publicznych”, akronim EZD-DOTACJA. 2. Ofertę można złożyć na dowolną liczbę Części. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) ustawy Pzp. 4. Zamawiający nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudniania na podstawie stosunku pracy, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. 5. Z analizy przedmiotu zamówienia wynika, że art. 100 Pzp nie znajduje zastosowania. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji. 1. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 2. Po złożeniu ofert Zamawiający dokona badania i oceny ofert, w tym poprawy omyłek, zgodnie z art. 223 ustawy Pzp. 3. Po dokonaniu badania i oceny ofert, Zamawiający zgodnie z art. 126 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę, który złożył najwyżej oceniony ofertę do przedstawienia podmiotowych środków dowodowych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1) Dostawa oprogramowania Figma Organization lub równoważnego
Beschreibung: 2. Na przedmiot zamówienia składa się: W zakresie Części nr 1: sprzedaż i dostarczenie licencji / oprogramowania wraz z rocznymi aktualizacjami, zgodnie z poniższym zestawieniem: a) Oprogramowanie typu Figma Organization lub równoważne – roczna subskrypcja – Design – 16 szt. b) Oprogramowanie typu Figma Organization lub równoważne – roczna subskrypcja – Dev Mode – 29 szt. c) Oprogramowanie typu Figma Organization lub równoważne – roczna subskrypcja – FigJam – 31 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa) – odrębnie dla każdej Części.
Los: LOT-0003
Titel: 3) Dostawa oprogramowania InstallBuilder Professional lub równoważnego
Beschreibung: 2. Na przedmiot zamówienia składa się: W zakresie Części nr 3: dostawa oprogramowania InstallBuilder Professional do budowy pakietów instalacyjnych aplikacji lub równoważnego, wraz z zapewnieniem Zamawiającemu możliwości pobierania, instalowania i używania Oprogramowania, a także poprawek, zmian, aktualizacji, itp., wydanych dla Oprogramowania przez producenta lub inny uprawniony podmiot, bez dodatkowych opłat - w okresie co najmniej 12 miesięcy zgodnie z poniższym zestawieniem: a) nowej licencji – 1 szt. b) odnowienie posiadanej przez zamawiającego licencji – 1 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa) – odrębnie dla każdej Części.
Los: LOT-0004
Titel: 4) Dostawa oprogramowania SEQ Datacenter lub równoważnego
Beschreibung: 2. Na przedmiot zamówienia składa się: W zakresie Części nr 4: dostawa licencji oprogramowania SEQ Datacenter lub równoważnego, uprawniającej do użytkowania przez nielimitowaną liczbę użytkowników i instalacji oprogramowania na nielimitowanej liczbie serwerów, wraz z zapewnieniem Zamawiającemu możliwości pobierania, instalowania i używania Oprogramowania, a także poprawek, zmian, aktualizacji, itp., wydanych dla Oprogramowania przez producenta lub inny uprawniony podmiot, bez dodatkowych opłat - w okresie co najmniej 12 miesięcy – 1 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa) – odrębnie dla każdej Części.
Los: LOT-0005
Titel: 5) Dostawa oprogramowania do obsługi platformy do tworzenia, testowania, uruchamiania i wdrażania scentralizowanych aplikacji rozproszonych oraz udostępnianie aplikacji kontenerowych i mikrousług
Beschreibung: 2. Na przedmiot zamówienia składa się: W zakresie Części nr 5: dostawa oprogramowania do obsługi platformy do tworzenia, testowania, uruchamiania i wdrażania scentralizowanych aplikacji rozproszonych oraz udostępnianie aplikacji kontenerowych i mikrousług, wraz z zapewnieniem Zamawiającemu możliwości pobierania, instalowania i używania Oprogramowania, a także poprawek, zmian, aktualizacji, itp., wydanych dla Oprogramowania przez producenta lub inny uprawniony podmiot, bez dodatkowych opłat - w okresie co najmniej 12 miesięcy – 25 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa) – odrębnie dla każdej Części.