237393-2026 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen und Altersvorsorge – USŁUGA UBEZPIECZENIA MIEJSKIEGO SZPITALA ZESPOLONEGO W CZĘSTOCHOWIE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA UBEZPIECZENIA MIEJSKIEGO SZPITALA ZESPOLONEGO W CZĘSTOCHOWIE
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne KennungSWZ NR 5356/2026/Częstochowa
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET I
BeschreibungPAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne KennungSWZ NR 5356/2026/Częstochowa_PAKIET I
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
LosLOT-0002
TitelPAKIET II
BeschreibungPAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Interne KennungSWZ NR 5356/2026/Częstochowa_PAKIET II
LosLOT-0003
TitelPAKIET III
BeschreibungPAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne KennungSWZ NR 5356/2026/Częstochowa_PAKIET III