2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Siennica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie bezpośrednio z nieruchomości i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Siennica w okresie 12 miesięcy począwszy od dnia 01.01.2025 r. 2.Cena ofertowa powinna zawierać wszystkie koszty związane z realizacją usługi w szczególności koszty załadunku, transportu, unieszkodliwienia lub odzysku odpadów komunalnych, a także koszt worków do zbierania odpadów. Do wyliczenia całkowitej wartości zamówienia w okresie 12 miesięcy, należy przyjąć, że do 31.12.2025 roku ilość odebranych i zagospodarowanych odpadów z terenu Gminy Siennica wyniesie 2 361 Mg, w tym odpadów komunalnych od mieszkańców Gminy Siennica 2 100 Mg, odpadów komunalnych z PSZOK 161 Mg odpadów komunalnych z Cmentarza Komunalnego 50 Mg i Urzędu Miasta iGminy Siennica 50 Mg.
Interne Kennung: RR.271.16.2024.JC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen