See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy roczne klimatyzacji w pojazdach kolejowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów rocznych klimatyzacji w pojazdach kolejowych
Interne Kennung: Kr.240.1223.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1 - Przeglądy klimatyzacji THERMO KING:RAC 40 i LRV-10T W2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Przegląd klimatyzacji THERMO KING:RAC 40 i LRV-10T W2
Interne Kennung: zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2 - Przegląd klimatyzacji KONVEKTA: HVAC 3405 i 8404
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Przegląd klimatyzacji THERMO KING : RAC 40 i LRV-10T W2
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3 - Przegląd klimatyzacji THERMO KING: RAC 5.5 i LRV12T
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Przegląd klimatyzacji Przegląd klimatyzacji THERMO KING: RAC 5.5 i LRV12T
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie 4 - Przegląd klimatyzacji ARMPOL: UKW.KD.01-5200S/3x400V i UKW.KD.03-8000/15000SG/3x400V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Przegląd klimatyzacji ARMPOL: UKW.KD.01-5200S/3x400V i UKW.KD.03-8000/15000SG/3x400V
Interne Kennung: zadanie 4