2. Verfahren
Verfahren
Titel: I/58 Mošnov - obchvat
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba nového obchvatu silnice I/58 kolem obce Mošnov. Jedná se o novostavbu dvoupruhové pozemní komunikace v kategorii S 11,5/80 v délce 3,250 km. Součástí stavby jsou 3 okružní křižovatky, 1 most, přeložky komunikačních a inženýrských sítí.
Interne Kennung: 16PT-001204
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001