2. Verfahren
Verfahren
Titel: Specialistisch Jongerenwerk
Beschreibung: Wij zijn op zoek naar een partij die ons kan helpen bij de invulling van een specifiek deelgebied van het Jongerenwerk. Op basis van de Meerjarenopgave Welzijn is er een basisinfrastructuur voor het jeugd- en jongerenwerk. Vanuit deze basisinfrastructuur geven wij vorm en inhoud aan het kinder- en jongerenwerk met een preventief karakter. Nieuwegein ziet zich echter geconfronteerd met grote veiligheidsproblematiek. Deze problematiek vraagt om meer specifieke expertise van het jongerenwerk. Dit is een ander type jongerenwerk met andere interventies én competenties (type werkers) dan het reguliere jongerenwerk. Aan bovenstaande opdrachtomschrijving kunnen geen rechten worden ontleend. Alle definitieve eisen aan de opdracht staan in Bijlage A - Programma van Eisen. 2.400.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie de aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hoofdperceel
Beschreibung: Hoofdperceel
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie de aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85311300 Welzijnszorg voor kinderen en jongeren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Hoofdperceel
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie