237548-2026 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Raamovereenkomst voor huur en onderhoud bedlinnen, werkkledij en bewonerswas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor huur en onderhoud bedlinnen, werkkledij en bewonerswas
BeschreibungHet voorwerp van deze opdracht betreft: Raamovereenkomst voor huur en onderhoud bedlinnen, werkkledij en bewonerswas. Deze opdracht omvat meer bepaald de volgende opdrachten in hoofde van de opdrachtnemer: - Huur en onderhoud, transport en distributie van plat linnen en dekbedovertrekken; - Onderhoud, transport en distributie van werkkledij (personeel); - Onderhoud, transport en distributie van linnen eigen aan de voorzieningen; - Onderhoud, transport en distributie van persoonsgebonden linnen van bewoners; en - Het chippen, conditioneren en labelen van nieuwe bewonerskledij en nieuw linnen, inclusief dekbedden.
Interne Kennung2026-02-Leiehome-wasserij
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel2026-02-Leiehome-wasserij - 1
BeschreibungHet voorwerp van deze opdracht betreft: Raamovereenkomst voor huur en onderhoud bedlinnen, werkkledij en bewonerswas. Deze opdracht omvat meer bepaald de volgende opdrachten in hoofde van de opdrachtnemer: - Huur en onderhoud, transport en distributie van plat linnen en dekbedovertrekken; - Onderhoud, transport en distributie van werkkledij (personeel); - Onderhoud, transport en distributie van linnen eigen aan de voorzieningen; - Onderhoud, transport en distributie van persoonsgebonden linnen van bewoners; en - Het chippen, conditioneren en labelen van nieuwe bewonerskledij en nieuw linnen, inclusief dekbedden. Het voorwerp van de opdracht wordt nader omschreven in de technische bepalingen (en bijlagen) onder deel III van het bestek.
Interne Kennung1