23759-2026 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Inhuur ICT-Professionals t.b.v. het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInhuur ICT-Professionals t.b.v. het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
BeschreibungDe dienstverlening betreft het op inhuurbasis ter beschikking stellen van ICT-Professionals aan het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, waarbij medewerkers werkzaamheden of prestaties verrichten ten behoeve van bovengenoemde ministeries/organisaties zonder dat er een arbeidsovereenkomst door welke oorzaak dan ook tussen de medewerker en Opdrachtgever tot stand komt. De totale geraamde opdrachtwaarde is € 133.000.000,00 euro exclusief btw. De maximale totale opdrachtwaarde (totaal van álle opdrachten binnen de beoogde raamovereenkomsten) is € 160.000.000,00 euro exclusief btw.
Interne Kennung202312035
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000
TitelInhuur ICT-Professionals Regulier
BeschreibungAan Deelnemers tijdelijk ter beschikking stellen van ICT-Professionals op inhuurbasis voor alle in het Kwaliteitsraamwerk IV genoemde kwaliteitenprofielen, zonder dat van rechtswege een arbeidsovereenkomst tussen een ICT-Professional en een Deelnemer of Opdrachtgever tot stand komt als gevolg van de Nadere Overeenkomst.
Interne Kennung1