237602-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Desinfektionsmittel – Dezinfekční prostředky pro čisté prostory
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDezinfekční prostředky pro čisté prostory
BeschreibungPředmětem zakázky jsou průběžné dodávky dezinfekčních přípravků na velké a malé povrchy a pevné plochy, určené pro úklid sterilních prostor s klasifikovanou třídou čistoty ve farmaceutických prostorech aseptického zpracování, biotechnologických výrobních zařízeních, mikrobiologických laboratořích a přípravných místnostech za účelem sanitace těchto prostor pro aseptickou výrobu A/B (ISO 5) Ústavu hematologie a krevní transfuze, a to v předpokládaném množství a skladbě dle specifikace uvedené v položkovém ceníku uvedené v příloze č. 5 zadávací dokumentace. Množství předmětu plnění uvedené v příloze č. 5 je množství předpokládané. Zadavatel je oprávněn určovat konkrétní množství a dobu plnění jednotlivých dílčích dodávek podle svých okamžitých, resp. aktuálních potřeb bez penalizace či jiného postihu ze strany dodavatele.
Interne KennungVZ25003
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24455000 Desinfektionsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDezinfekční prostředky
BeschreibungPředmětem zakázky jsou průběžné dodávky dezinfekčních přípravků na velké a malé povrchy a pevné plochy, určené pro úklid sterilních prostor s klasifikovanou třídou čistoty ve farmaceutických prostorech aseptického zpracování, biotechnologických výrobních zařízeních, mikrobiologických laboratořích a přípravných místnostech za účelem sanitace těchto prostor pro aseptickou výrobu A/B (ISO 5) Ústavu hematologie a krevní transfuze, a to v předpokládaném množství a skladbě dle specifikace uvedené v položkovém ceníku uvedené v příloze č. 5 této zadávací dokumentace. Množství předmětu plnění uvedené v příloze č. 5 je množství předpokládané. Zadavatel je oprávněn určovat konkrétní množství a dobu plnění jednotlivých dílčích dodávek podle svých okamžitých, resp. aktuálních potřeb bez penalizace či jiného postihu ze strany dodavatele.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24455000 Desinfektionsmittel
Optionen
Beschreibung der OptionenV případě, že dojde k ukončení výroby, k výpadku výroby, k ukončení dodávek z důvodu na straně třetí osoby nebo k výpadku dodávek z důvodů na straně třetí osoby některé z položek zboží, jehož dodávka je součástí předmětu zakázky, vyhrazuje si zadavatel změnu závazku ze smlouvy spočívající v nahrazení takové položky zboží jinou položkou stejného účelu splňující stanovené zadávací podmínky, a to za stejnou nebo nižší kupní cenu, přičemž zadavatel není povinen takovou změnu závazku provést. V případě, že výrobce položky zboží, jehož dodávka je součástí předmětu zakázky, uvede na trh novou verzi takové položky zboží, které má stejný účel a stejné nebo lepší vlastnosti, než jsou požadované ve stanovených zadávacích podmínkách, vyhrazuje si zadavatel změnu závazku ze smlouvy spočívající v nahrazení takové položky zboží její novou verzí, a to za stejnou nebo nižší kupní cenu, přičemž zadavatel není povinen takovou změnu závazku provést. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ právo dle svých potřeb poptat od vybraného dodavatele další dezinfekční prostředky určené ke stejnému účelu použití, jako je předmět veřejné zakázky a které nejsou specifikovány v příloze č. 5 zadávací dokumentace. Předpokládaná hodnota těchto nových položek činí 500 000,- Kč bez DPH. Požadavek na další položky nesmí nikdy měnit celkovou povahu veřejné zakázky. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo upravit jednotkové ceny nabízených položek zboží z důvodu inflace za podmínek dále uvedených: V případě, že průměrný roční index spotřebitelských cen dle údajů Českého statistického úřadu, publikovaných na jeho internetových stránkách, uvedený ke kalendářnímu měsíci odpovídajícímu měsíci, v němž byla smlouva podepsána, vzroste o více než 3 %, zvýší se částky smluvních cen uvedených v odstavci tohoto článku výše o výši tohoto indexu, a to v každém roce trvání smlouvy, nejdříve však jeden rok od účinnosti smlouvy. Ke zvýšení dochází nejdříve však k 1. dubnu v daném kalendářním roce. Vybraný dodavatel je oprávněn písemně oznámit zadavateli uplatnění inflační doložky, které musí písemné a musí obsahovat rozdíl cen indexu, zvýšenou cenu a podrobnosti výpočtu zvýšení. Zadavatel pro odstranění pochybností uvádí, že k úpravě ceny dle tohoto ustanovení smlouvy je třeba uzavřít dodatek ke smlouvě. V souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy s vybraným dodavatelem, může být k uzavření smlouvy vyzván dodavatel, který se umístil v rámci hodnocení v pořadí na dalším místě, a to za ceny, které uvedl ve své nabídce a za předpokladu, že splní veškeré požadavky stanovené v zadávací dokumentaci. Zadavatel si vyhrazuje právo možnosti snížení nabídkové ceny vybraného dodavatele na základě dodatku po podpisu smlouvy.