2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy pieczywa do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa z podziałem na 2 części: Część 1 – dostawa pieczywa do Oddziału Zewnętrznego w Strzelcach Opolskich (ul. Klonowa 3, 47-100 Strzelce Opolskie); Część 2 – dostawa pieczywa do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich (ul. Karola Miarki 1, 47-100 Strzelce Opolskie)
Vorherige Bekanntmachung: 674460-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa pieczywa do Oddziału Zewnętrznego w Strzelcach Opolskich (ul. Klonowa 3, 47-100 Strzelce Opolskie)
Beschreibung: 1. Chleb pszenny - krojony, pakowany w folii, z mąki pszennej chlebowej, bez ulepszaczy, waga jednego bochenka: 0,350 kg. Miękisz nie powinien posiadać oznak lepkości, zawilgocenia, grudek, pleśni, zdeformowania, zabrudzenia, spalenia. Cechy miękiszu: elastyczna pulchna konsystencja złączona ze skórką. Skórka o odpowiedniej barwie, lśniąca, bez popękań, złączona z miękiszem. Na każdym bochenku dołączona data przydatności do spożycia oraz skład. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 7 150 kg. Dzienne dostawy: od 200 kg. do 300 kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 dni od daty dostawy. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. Ilość: 42 887 kg; 2. Chleb razowy - Krojony, pakowany w folii, z mieszanej mąki razowej, bez ulepszaczy, waga jednego bochenka: 0,350 kg. Miękisz nie powinien posiadać oznak lepkości, zawilgocenia, grudek, pleśni, zdeformowania, zabrudzenia, spalenia. Cechy miękiszu: elastyczna pulchna konsystencja złączona ze skórką. Skórka o odpowiedniej barwie, lśniąca, bez popękań, złączona z miękiszem. Na każdym bochenku dołączona data przydatności do spożycia oraz skład. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 270 kg. Dzienne dostawy ok. 10 kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 dni od daty dostawy. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. Ilość|: 1 662 kg; 3. Bułka tarta - Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 85 kg. Dostawy sukcesywne po około 30 kg. Opakowanie:1 kg. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. Ilość: 360 kg.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa pieczywa do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich (ul. Karola Miarki 1, 47-100 Strzelce Opolskie)
Beschreibung: 1. Chleb pszenny - Krojony, pakowany w folii, z mąki pszennej chlebowej, bez ulepszaczy, waga jednego bochenka: 0,350 kg. Miękisz nie powinien posiadać oznak lepkości, zawilgocenia, grudek, pleśni, zdeformowania, zabrudzenia, spalenia. Cechy miękiszu: elastyczna pulchna konsystencja złączona ze skórką. Skórka o odpowiedniej barwie, lśniąca, bez popękań, złączona z miękiszem. Na każdym bochenku dołączona data przydatności do spożycia oraz skład. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 9 500 kg. Dzienne dostawy: około 320 kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 dni od daty dostawy. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. Ilość: 55 352 kg; 2. Chleb razowy - Krojony, pakowany w folii, z mieszanej mąki razowej, bez ulepszaczy, waga jednego bochenka: 0,350 kg. Miękisz nie powinien posiadać oznak lepkości, zawilgocenia, grudek, pleśni, zdeformowania, zabrudzenia, spalenia. Cechy miękiszu: elastyczna pulchna konsystencja złączona ze skórką. Skórka o odpowiedniej barwie, lśniąca, bez popękań, złączona z miękiszem. Na każdym bochenku dołączona data przydatności do spożycia oraz skład. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 410 kg. Dzienne dostawy ok. 10-12 kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 dni od daty dostawy. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. Ilość|: 2 430 kg;