See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek, zadávaných na základě Rámcové dohody, budou opravy DTR a jejich přeprava z úložišť do místa opravy a zpět a odkoupení nepotřebných DTR a DTR, které jsou zpravidla na konci životnosti k dalšímu využití. Předmětem veřejných zakázek jsou rovněž výměny DTR, spočívající v demontáži stávajícího DTR ze stanoviště v distribuční trafostanici, jeho přepravy do úložiště, přepravy náhradního DTR z úložiště, na místo montáže, montáž (osazení) DTR do trafostanice. Dalším předmětem veřejných zakázek je správa úložišť DTR, prohlídky, evidence a zasílání pravidelných reportů o pohybu DTR Zadavateli, dále zajištění nepřetržité pohotovostní služby pro provádění poruchových výměn vadných DTR.
Vorherige Bekanntmachung: 637632-2023
Interne Kennung: N006-23-V00028749
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti Část1 VZ region Morava
Interne Kennung: N006/23/V00028749/001
Los: LOT-0002
Titel: Opravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti Část2 VZ region sever
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek, zadávaných na základě Rámcové dohody, budou opravy DTR a jejich přeprava z úložišť do místa opravy a zpět a odkoupení nepotřebných DTR a DTR, které jsou zpravidla na konci životnosti k dalšímu využití. Předmětem veřejných zakázek jsou rovněž výměny DTR, spočívající v demontáži stávajícího DTR ze stanoviště v distribuční trafostanici, jeho přepravy do úložiště, přepravy náhradního DTR z úložiště, na místo montáže, montáž (osazení) DTR do trafostanice. Dalším předmětem veřejných zakázek je správa úložišť DTR, prohlídky, evidence a zasílání pravidelných reportů o pohybu DTR Zadavateli, dále zajištění nepřetržité pohotovostní služby pro provádění poruchových výměn vadných DTR,
Interne Kennung: N006/23/V00028749/002
Los: LOT-0003
Titel: Opravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti Část3 VZ region střed
Interne Kennung: N006/23/V00028749/003
Los: LOT-0004
Titel: Opravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti Část4 VZ region východ
Interne Kennung: N006/23/V00028749/004
Los: LOT-0005
Titel: Opravy, výměny transformátorů vn/nn a jejich správa v úložišti Část5 VZ region západ
Interne Kennung: N006/23/V00028749/005