2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa warzyw i owoców, wędlin drobiowych oraz ziemniaków obranych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców, wędlin drobiowych oraz ziemniaków obranych.
Interne Kennung: TZ.383.30.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131100 Wurstfleischerzeugnisse, 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa warzyw i owoców.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców. 1.1 Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa Załącznik Nr 2/1 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, tj. zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie z różnych jednostek szpitala na poszczególne pozycje w okresie realizacji zamówienia, Zamawiający w przypadku zaistnienia takiej potrzeby zastrzega sobie w ramach realizacji przedmiotu zamówienia prawo opcji (art. 441 ustawy Pzp) tj. zakupu większej liczby niektórych pozycji asortymentowych przy równoczesnym zmniejszeniu liczby innych pozycji asortymentowych pod warunkiem zachowania obowiązujących cen jednostkowych przedmiotu umowy i niezmienionej całkowitej wartości przedmiotu umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wędlin drobiowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wędlin drobiowych. 1.1 Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa Załącznik Nr 2/2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15131100 Wurstfleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa ziemniaków obranych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ziemniaków obranych. 1.1 Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa Załącznik Nr 2/3 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 3
Haupteinstufung (cpv): 03210000 Getreide und Kartoffeln/Erdäpfel