23776-2026 - Ergebnis
Tschechien – Tischcomputer – Rámcová dohoda - Opakované dodávky HW
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda - Opakované dodávky HW
BeschreibungCílem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s vybraným dodavatelem, kterým se stane jeden z účastníků zadávacího řízení. Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky osobních (tj. stolních, přenosných a kapesních) počítačů, pracovních stanic, zobrazovacích jednotek, skenerů, tiskáren a multifunkčních tiskových zařízení, jejich doplňků a příslušenství.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0002
Interne KennungSÚJB/VZ/26964/2022/1