237774-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – MŠ U Stadionu, Velká Bíteš
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – MŠ U Stadionu, Velká Bíteš
Beschreibung: Předmětem plnění je modernizace spotřebičů spočívající v demontáži stávajících gastronomických zařízení kuchyně mateřské školy, tedy jejich vystěhování, a dopravě a instalaci nových gastronomických zařízení. Předmětem zakázky je také zpětná instalace vybraných stávajících zařízení a fyzická likvidace těch zařízení, která nebudou v nově zrekonstruované kuchyni instalována. Předmětem plnění jsou taktéž stavební úpravy kuchyně mateřské školy, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu zadávací dokumentace
Interne Kennung: snížení energetické náročnosti gastro - MŠ U Stadionu
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222000 Gastronomiebedarf, 39221180 Küchenutensilien, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – MŠ U Stadionu, Velká Bíteš – Část 1 – Dodávka gastro vybavení“
Beschreibung: Předmětem plnění je modernizace spotřebičů, tedy demontáž stávajících gastronomických zařízení kuchyně mateřské školy, jejich vystěhování, a doprava a instalace nových gastronomických zařízení. Předmětem zakázky je také zpětná instalace vybraných stávajících zařízení a fyzická likvidace těch zařízení, která nebudou v nově zrekonstruované kuchyni instalována.
Interne Kennung: Snížení energetické náročnosti gastro - MŠ U Stadionu - část 1 - dodávky
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222000 Gastronomiebedarf, 39221180 Küchenutensilien
Los: LOT-0002
Titel: Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – MŠ U Stadionu, Velká Bíteš – Část 2 – Stavební práce
Beschreibung: Předmětem plnění jsou stavební úpravy kuchyně mateřské školy, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Snížení energetické náročnosti gastro - MŠ U Stadionu - část 2 - stavební práce
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten