2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Trafostanice pro výstavbu FVE
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky trafostanic.
Interne Kennung: N006/25/V00003405
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: (a) kdykoliv Zadávací řízení zrušit, nejpozději však do zavedení DNS, (b) změnit nebo doplnit dodatkem k Zadávací dokumentaci Zadávací podmínky před uplynutím Lhůty pro podání Žádostí o účast a kdykoli v průběhu doby trvání zavedeného DNS.