2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT prestatie 'Omni-channel Contactcenter'
Beschreibung: De opdracht op hoofdlijnen betreft: - Het leveren, inrichten, implementeren en onderhouden van een omnichannel contactcenter ICT-prestatie (CX applicatie) voor het KCC om binnenkomend telefonisch belverkeer te beheersen (ontvangen, routeren, wachtrijen managen, doorverbinden enz.); en voor de kanalen mail, (web)chat en Whatsapp – voor het KCC. -Het overnemen, inrichten en aansluiten van het ‘Bellen met Teams’ middels Direct Routing op basis van de SIP-trunk van Vodafone overeenkomstig het GT-Vast contract, inclusief het nummerblok. Dienstverlening voor één gemeente
Interne Kennung: NW 032025 PRJ-2500035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie 1 ‘Wisseling van vaste telefonie provider’ Optie 2 ‘Chatbot functionaliteit binnen de CX applicatie’ Optie 3 ‘Voicebot functionaliteit binnen de CX applicatie’ Optie 4 ‘Webchat functionaliteit binnen de CX applicatie’ Optie 5 ‘Email functionaliteit binnen de CX applicatie’ Optie 6 ‘Test/acceptatie omgeving CX applicatie in verband met (O)TAP methodiek’