2. Verfahren
Verfahren
Titel: Welzijnsactiviteiten bundel 2027 e.v. Gemeente Waalre
Beschreibung: Met deze aanbesteding wil de gemeente Waalre het welzijnswerk bundelen binnen één brede welzijnsorganisatie. Doel is het vergroten van de toegankelijkheid en effectiviteit van ondersteuning, vanuit de uitgangspunten van positieve gezondheid en community building. De gemeente zet daarbij in op een verschuiving van een reactieve naar een proactieve, preventieve aanpak. Dit gebeurt in partnerschap met een sterke maatschappelijke organisatie die bijdraagt aan innovatie, samenwerking en een zorgvuldige overgang naar de gewenste situatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente organiseert daarvoor deze aanbestedingsprocedure, een procedure voor sociale en andere specifieke diensten (artikel 2.38 Aanbestedingswet 2012). De inkopende organisatie sluit een overeenkomst met een (1) potentiële opdrachtnemer[s] die: • voldoen aan de procedurevoorschriften; • geen uitsluitingsgrond hebben; • voldoen aan elke geschiktheidseis; • akkoord gaan met de uitvoeringseisen; • het hoogste aantal punten behaald op de gunningscriteria Stap 1: Controle op uitsluitingsgronden De inkopende organisatie controleert of uitsluitingsgronden gelden. Is dat zo, of is bewijs onjuist of onvolledig? Dan legt de inkopende organisatie de inschrijving terzijde als sprake is van een verplichte uitsluitingsgrond. Als sprake is van een facultatieve uitsluitingsgrond kan de inkopende organisatie de inschrijving terzijde leggen. Stap 2: Controle op geschiktheidseisen De potentiële opdrachtnemer verklaart door inschrijving te voldoen aan de gestelde geschiktheidseisen. De inkopende organisatie controleert dit na de voorlopige gunning. De potentiële opdrachtnemer is verplicht aan deze controle mee te werken. Indien bij deze controle blijkt dat niet wordt voldaan aan één of meerdere geschiktheidseisen, of indien de potentiële opdrachtnemer niet meewerkt aan de controle, wordt de voorlopige gunning ingetrokken en komt de volgende inschrijver in de rangorde voor gunning in aanmerking, na uitvoering van dezelfde controle. Stap 3: Controle op uitvoeringseisen De potentiële opdrachtnemer moet akkoord gaan met de uitvoeringseisen uit de overeenkomst. De inkopende organisatie kan controleren of hij ze echt kan uitvoeren. De potentiële opdrachtnemer moet aan die controle meewerken. Voldoet hij niet of werkt hij niet mee? Dan kan afwijzing volgen. Stap 4: Beoordeling gunningscriteria De inkopende organisatie beoordeelt de inschrijvingen met de gunningscriteria uit hoofdstuk 4 op de daar beschreven criteria, eisen en volgende beschreven procedure. De opdracht wordt gegund aan de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs kwaliteitverhouding. Voor deze opdracht geldt een vaste prijs, waardoor uitsluitend de kwaliteit van de inschrijving wordt beoordeeld. De andere inschrijvers wijst de inkopende organisatie af.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het coördineren en uitvoeren van seniorensociëteit Neffe ’t Veld (dagbesteding zonder indicatie) maakt geen onderdeel uit van de initiële scope van deze opdracht. De gemeente Waalre behoudt zich het recht voor om deze activiteit na het sluiten van de overeenkomst als optionele uitbreiding aan de opdracht toe te voegen. Zie documentatie.