See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa narzędzi operacyjnych i akcesoriów kompatybilnych z systemem robotycznym da Vinci model Xi wytwórcy Intuitive Surgical
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi operacyjnych i akcesoriów kompatybilnych z systemem robotycznym da Vinci model Xi wytwórcy Intuitive Surgical na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku, szczegółowo wyspecyfikowanych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu Szczegółowym Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty - Załącznik nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia); b) Projekt umowy - Załącznik nr 8 do SWZ (warunki realizacji zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung: 609378-2025
Interne Kennung: DA.ZP.242.62.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi operacyjnych i akcesoriów kompatybilnych z systemem robotycznym da Vinci model Xi wytwórcy Intuitive Surgical, szczegółowo wyspecyfikowanych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu Szczegółowym Oferty.