238044-2025 - Wettbewerb
Polen – Lüftungsvorrichtungen – Dostawa i montaż dygestoriów chemicznych dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż dygestoriów chemicznych dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i montaż dygestoriów chemicznych. 2.Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji technicznej (załącznik nr 2 do SWZ), Specyfikacji asortymentowo- cenowej (załącznik nr 3 do SWZ) oraz projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Interne KennungRZP/PN/118/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42520000 Lüftungsvorrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa i montaż dygestoriów chemicznych.
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i montaż dygestoriów chemicznych. 2.Przedmiotu zamówienia nie podzielono na części (pakiety). 3.Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji technicznej (załącznik nr 2 do SWZ), Specyfikacji asortymentowo - cenowej (załącznik nr 3 do SWZ) oraz Wzoru umowy (załącznik nr 5 do SWZ).