2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup komputerów stacjonarnych, monitorów i komputerów przenośnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerów stacjonarnych i monitorów oraz komputerów przenośnych, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z treścią art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp zamawiający wyznacza 17 dniowy termin składania ofert, licząc od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Skrócenie terminu jest uzasadnione pilną potrzebą realizacji zamówienia, jak również koniecznością terminowego rozliczenia dofinansowania
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30237200 Computerzubehör, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komputer – typ 1, monitor – typ 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są 52 zestawy komputerów typu 1 i monitorów typu 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie rozszerzenia całkowitej ilości zamówienia podstawowego. Zamawiający planuje zrealizowanie dostaw w terminach i ilościach, zgodnie z poniższym harmonogramem: 1) Dostawa zamówienia podstawowego 52 zestawów, w terminie do 10 czerwca 2026 r. bez dodatkowego zamówienia ze strony zamawiającego; 2) Opcja: Druga dostawa: od 1 do 10 zestawów, na podstawie złożonego zamówienia w miesiącu maju lub czerwcu 2026 r., realizowana w terminie nie później niż do 20 czerwca 2026 r. 2. Zlecenie realizacji dostawy w ramach zakresu opcjonalnego mogą następować po spełnieniu łącznie następujących przesłanek: a) posiadania przez Zamawiającego środków finansowych, które może przeznaczyć na realizację prawa opcji (np. z oszczędności powstałych w postępowaniu), b) potrzeby zakupu większej ilości asortymentu, niż przewidziana w zamówieniu podstawowym. 3. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaoferowane przez Wykonawcę w Ofercie – Formularzu cenowym. 4. Realizacja dostaw w zakresie prawa opcji będzie odbywać się w takiej samej formie i na takich samych zasadach, jak w zakresie zamówienia podstawowego, na warunkach określonych w umowie. 5. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie uzależnione od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego oraz jego możliwości finansowych. Z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia cywilnoprawne.
Los: LOT-0002
Titel: Komputer – typ 2, monitor – typ 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest 30 zestawów komputerów typu 2 i monitorów typu 1
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie rozszerzenia całkowitej ilości zamówienia podstawowego. Zamawiający planuje zrealizowanie dostaw w terminach i ilościach, zgodnie z poniższym harmonogramem: 1) Dostawa zamówienia podstawowego 30 zestawów, w terminie do 10 czerwca 2026 r. bez dodatkowego zamówienia ze strony zamawiającego; 2) Opcja: Druga dostawa: od 1 do 10 zestawów, na podstawie złożonego zamówienia w miesiącu maju lub czerwcu 2026 r., realizowana w terminie nie później niż do 20 czerwca 2026 r. 2. Zlecenie realizacji dostawy w ramach zakresu opcjonalnego mogą następować po spełnieniu łącznie następujących przesłanek: a) posiadania przez Zamawiającego środków finansowych, które może przeznaczyć na realizację prawa opcji (np. z oszczędności powstałych w postępowaniu), b) potrzeby zakupu większej ilości asortymentu, niż przewidziana w zamówieniu podstawowym. 3. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaoferowane przez Wykonawcę w Ofercie – Formularzu cenowym. 4. Realizacja dostaw w zakresie prawa opcji będzie odbywać się w takiej samej formie i na takich samych zasadach, jak w zakresie zamówienia podstawowego, na warunkach określonych w umowie. 5. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie uzależnione od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego oraz jego możliwości finansowych. Z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia cywilnoprawne.
Los: LOT-0003
Titel: Komputer – typ 3, monitor – typ 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są 30 zestawów komputerów typu 3 i monitorów typu 3
Los: LOT-0004
Titel: Komputer przenośny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest 30 sztuk komputerów przenośnych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237410 Computermäuse, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30213100 Tragbare Computer, 30237200 Computerzubehör
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie rozszerzenia całkowitej ilości zamówienia podstawowego. Zamawiający planuje zrealizowanie dostaw w terminach i ilościach, zgodnie z poniższym harmonogramem: 1) Dostawa zamówienia podstawowego 30 sztuk, w terminie do 10 czerwca 2026 r. bez dodatkowego zamówienia ze strony zamawiającego; 2) Opcja: Druga dostawa: od 1 do 10 sztuk, na podstawie złożonego zamówienia w miesiącu maju lub czerwcu 2026 r., realizowana w terminie nie później niż do 20 czerwca 2026 r. 2. Zlecenie realizacji dostawy w ramach zakresu opcjonalnego mogą następować po spełnieniu łącznie następujących przesłanek: a) posiadania przez Zamawiającego środków finansowych, które może przeznaczyć na realizację prawa opcji (np. z oszczędności powstałych w postępowaniu), b) potrzeby zakupu większej ilości asortymentu, niż przewidziana w zamówieniu podstawowym. 3. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaoferowane przez Wykonawcę w Ofercie – Formularzu cenowym. 4. Realizacja dostaw w zakresie prawa opcji będzie odbywać się w takiej samej formie i na takich samych zasadach, jak w zakresie zamówienia podstawowego, na warunkach określonych w umowie. 5. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie uzależnione od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego oraz jego możliwości finansowych. Z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia cywilnoprawne.