238089-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Flexible supports of the COMPASS Upgrade tokamak
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFlexible supports of the COMPASS Upgrade tokamak
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je výroba (včetně nákupu materiálu a předepsaných zkoušek) a dodávka pružných podpěr tokamaku COMPASS Upgrade. Zahrnuje rovněž závazek dodavatele dodat za podmínek sjednaných v této smlouvě a převést vlastnické právo k flexibilním podpěrám na zadavatele. Pružné podpěry musí plně odpovídat požadavkům a specifikaci stanovené touto Smlouvou, mimo jiné včetně identifikace zboží, množství a technických parametrů stanovených v Technické specifikaci a v Harmonogramu ceny a dodávek.
Interne KennungFlexible supports of the COMPASS Upgrade tokamak -označení přidělené zadavatelem
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení dle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen, 14620000 Legierungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v článku 3.1.2 zadávací dokumentace (z důvodů a za podmínek tam blíže uvedených) vyhradil tyto změny závazku ze smlouvy: Zadavatel si vyhrazuje právo buď vyřadit určitou část z plnění (Předmětu koupě) dle Smlouvy, nebo požádat Dodavatele o její adekvátní náhradu, pokud je tato konkrétní část postižena mezinárodními sankcemi nebo pokud by ji měl plnit subdodavatel Dodavatele postižený mezinárodními sankcemi ve smyslu čl. 16 této Smlouvy. Poznámka: Zadavatel činí výše uvedenou výhradu z důvodu objektivní nemožnosti předem předvídat, které subjekty, dodávky či služby mohou být v době poskytování plnění dle Smlouvy postiženy mezinárodními sankcemi. Pokud by mezinárodní sankce ovlivnily plnění Smlouvy, je hlavním účelem výše uvedené výhrady umožnit pokračování plnění Smlouvy.