See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług utrzymania w pełnej sprawności technicznej specjalistycznych urządzeń telekomunikacyjnych związanych z prowadzeniem ruchu kolejowego w latach 2025 – 2028
Beschreibung: Świadczenie usług utrzymania w pełnej sprawności technicznej specjalistycznych urządzeń telekomunikacyjnych związanych z prowadzeniem ruchu kolejowego w latach 2025 – 2028
Interne Kennung: PZ.294.19458.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001