2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zdravotnický spotřební infuzní materiál - část 1, část 2
Beschreibung: Veřejná zakázka je ve smyslu ustanovení § 35 a 101 zákona rozdělena na 2 části: • Část 1 Hadička s bezjehlovým vstupem • Část 2 Bezjehlový konektor Předmětem části 1 veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky hadiček s bezjehlovým vstupem probíhající po dobu dvou (2) let ode dne nabytí účinnosti kupní smlouvy. Předmětem části 2 veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky bezjehlových konektorů probíhající po dobu dvou (2) let ode dne nabytí účinnosti kupní smlouvy. Dodavatel může podat nabídku jen na jednu nebo na obě části veřejné zakázky. Zadavatel neomezuje počet částí, které mohou být zadány jednomu dodavateli. Pro obě části veřejné zakázky požaduje zadavatel předložení vzorků. Podrobně v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: VZ2026010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194120 Infusionsbesteck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zdravotnický spotřební infuzní materiál, část 1 - Hadička s bezjehlovým vstupem
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky hadiček s bezjehlovým vstupem (dále také jako „zboží“) probíhající po dobu dvou (2) let ode dne nabytí účinnosti kupní smlouvy. Zboží bude dodáváno formou „balíků“ se závozem na centrální sklad SZM+MTZ v nemocnici Liberec a na sklad SZM v nemocnici Turnov. Cca od 4Q 2026 bude zboží zaváženo také na sklad SZM zřízený v nemocnici Česká Lípa. Dodávky budou uskutečňovány vždy na základě souhrnné objednávky za jednotlivá oddělení zadavatele 1x týdně, ve specifikaci a množství dle aktuální potřeby zadavatele.
Interne Kennung: VZ2026010, část 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde-li k předčasnému ukončení Kupní smlouvy. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně. Zadavatel v tomto případě uzavře smlouvu s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí, v podobě a v rozsahu smlouvy, jež byla součástí nabídky tohoto dodavatele, upravené v důsledku skutečnosti, že část předmětu plnění Kupní smlouvy byla provedena původním dodavatelem. Nový dodavatel tak bude realizovat pouze ty zbývající části plnění Kupní smlouvy, jež nebyly realizovány původním/předchozím dodavatelem. Zadavatel si zároveň vyhrazuje právo neuzavřít smlouvu s dodavatelem, který neprokáže splnění podmínek účasti původního zadávacího řízení; v tomto případě je zadavatel oprávněn přistoupit k uzavření smlouvy s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí.
Los: LOT-0002
Titel: Zdravotnický spotřební infuzní materiál, část 2 - Bezjehlový konektor
Beschreibung: Předmětem části 2 veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky bezjehlových konektorů (dále také jako „zboží“) probíhající po dobu dvou (2) let ode dne nabytí účinnosti kupní smlouvy. Zboží bude dodáváno formou „balíků“ se závozem na centrální sklad SZM+MTZ v nemocnici Liberec a na sklad SZM v nemocnici Turnov. Cca od 4Q 2026 bude zboží zaváženo také na sklad SZM zřízený v nemocnici Česká Lípa. Dodávky budou uskutečňovány vždy na základě souhrnné objednávky za jednotlivá oddělení zadavatele 1x týdně, ve specifikaci a množství dle aktuální potřeby zadavatele.
Interne Kennung: VZ2026010, část 2