See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH WRAZ Z SELEKTYWNĄ ICH ZBIÓRKĄ Z TERENU GMINY NIEBORÓW W OKRESIE OD 02.01.2025 R. DO 31.12.2025 R.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na: 1. Odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z obszaru Gminy Nieborów,z następujących miejscowości: Arkadia, Bednary Kolonia, Bednary, Bełchów, Bełchów Osiedle, Bobrowniki,Chyleniec, Dzierzgów, Dzierzgówek, Janowice, Julianów, Karolew, Kompina, Michałówek, Mysłaków, Nieborów, Patoki, Piaski, Sypień; 2.Dostarczaniu kontenerów, pojemników oraz worków do selektywnej zbiórki odpadów, określonych w opisie przedmiotu zamówienia, o których mowa w ,,OPZ”, na czas realizacji umowy dla nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy; 3.Odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych prowadzonego przez Gminę Nieborów; 4.Odbiorze i transporcie odpadów komunalnych do miejsca ich zagospodarowania z wyżej wymienionych nieruchomości oraz PSZOK prowadzonego przez Gminę Nieborów.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001