See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Soorten Management Plan Onderzoek gemeente Vlissingen
Beschreibung: Deze opdracht omvat: 1) Het opstellen van een plan van aanpak voor een SMP inclusief mitigatie- en compensatieplan. 2) Het uitvoeren van de nulmeting met het benodigde onderzoek voor het opstellen van het SMP. 3) Het aanvragen van en akkoord verkrijgen op een gebiedsgerichte Omgevingsvergunning Flora en Fauna Activiteit, bij de Provincie Zeeland op basis van een SMP. 4) Opstellen van het tweede fase compensatieplan, het nader uitwerken van de compensatie voor grote kraamvoorzieningen. 500.000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veel aanbestedingen voor het opstellen van een SMP komen niet tot een goed einde, ze worden teruggetrokken of er zijn geen inschrijvingen. De belangrijkste redenen hiervoor terug te voeren op de marktsituatie: - veel gemeenten vissen op hetzelfde moment in een kleine vijver van beschikbare ecologische bureaus met juiste expertise én voldoende/beschikbare capaciteit.voor het opstellen van SMP’s. - Daarnaast zijn er een aantal aanpassingen in de voorwaarden voor het opstellen van een SMP doorgevoerd. Dit betekent dat veel gemeenten extra werkzaamheden moeten laten uitvoeren door ecologische onderzoeksbureaus om te bepalen wat de eventuele gevolgen van deze aanpassingen zijn. Met andere woorden de vraag naar ecologen voor een SMP is groot en de markt is klein en overspannen De gemeente verwacht dan ook dat een reguliere aanbestedingsprocedure geen (geldige) inschrijvingen oplevert Het ontbreken van de mededinging is, op basis van de bij de gemeente beschikbare informatie, naar oordeel van de gemeente niet het gevolg van de kunstmatige beperking van de voorwaarden van de opdracht maar het gevolg van de huidige marktsituatie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht omvat: 1) Het opstellen van een plan van aanpak voor een SMP inclusief mitigatie- en compensatieplan. 2) Het uitvoeren van de nulmeting met het benodigde onderzoek voor het opstellen van het SMP. 3) Het aanvragen van en akkoord verkrijgen op een gebiedsgerichte Omgevingsvergunning Flora en Fauna Activiteit, bij de Provincie Zeeland op basis van een SMP. 4) Opstellen van het tweede fase compensatieplan, het nader uitwerken van de compensatie voor grote kraamvoorzieningen. 1
Interne Kennung: 1