2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leasedienst wagenpark
Beschreibung: Het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor Perceel 1 - Geel kenteken en twee opdrachtnemers voor Perceel 2- Grijs kenteken zodat IBN vanaf 1 september 2025 opnieuw op een rechtmatige en doelmatige wijze de leasediensten voor het wagenpark af kan nemen. 112 voertuigen met geel kenteken 143 voertuigen met grijs kenteken
Interne Kennung: EU.202504.02/NN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze Aanbesteding heeft betrekking op de openbare procedure voor de “leasedienst wagenpark IBN – Geel- en Grijs kenteken” voor IBN en de aan haar gelieerde bedrijven. IBN is voornemens om opnieuw op een rechtmatige en doelmatige wijze een Raamovereenkomst voor de Leasedienst Wagenpark af te sluiten met een looptijd van vier (4) jaar, vanaf 1 september 2025 tot en met 31 augustus 2029. Hierna heeft IBN het recht de Raamovereenkomst maximaal vier (4) maal te verlengen met een periode van telkens maximaal één (1) jaar. De maximale looptijd van de Raamovereenkomst is acht (8) jaar. Hierna eindigt de Raamovereenkomst van rechtswege. Er wordt gekozen voor een Raamovereenkomst van maximaal acht (8) jaar. IBN wenst namelijk een langdurige samenwerkingsrelatie aan te gaan met opdrachtnemer, zodat de doelstellingen als beschreven in de Aanbestedingsleidraad behaald kunnen worden. Hier is zowel voor IBN als de toekomstige leverancier tijd mee gemoeid.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Voertuigen met geel kenteken
Beschreibung: Het sluiten van een raamovereenkomst met twee opdrachtnemers voor de leasedienst Wagenpark, zodat de aanbestedende dienst vanaf 1 september 2025 opnieuw op een rechtmatige en doelmatige wijze voertuigen met geel kenteken kan leasen. € 7.00.000,-
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34111000 Kombiwagen und Limousinen, 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: IBN is voornemens een Raamovereenkomst af te sluiten met een looptijd van vier (4) jaar, vanaf 1 september 2025 tot en met 31 augustus 2029. Hierna heeft IBN het recht de Raamovereenkomst maximaal vier (4) maal te verlengen met een periode van telkens maximaal één (1) jaar. De maximale looptijd van de Raamovereenkomst is acht (8) jaar. Hierna eindigt de Raamovereenkomst van rechtswege.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Voertuigen met grijs kenteken
Beschreibung: Het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de leasedienst Wagenpark, zodat de aanbestedende dienst vanaf 1 september 2025 opnieuw op een rechtmatige en doelmatige wijze voertuigen met grijs kenteken kan leasen. € 11.000.000,-
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge, 34144900 Elektrofahrzeuge