2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja i rozbudowa infrastruktury sprzętowej oraz programowej Repozytorium Cyfrowego i Cyfrowego Centrum Dystrybucji (CD) Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych
Beschreibung: Otwarta
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest modernizacja i rozbudowa infrastruktury sprzętowej oraz programowej Repozytorium Cyfrowego i Cyfrowego Centrum Dystrybucji (CD) Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych mająca na celu: wymianę bądź aktualizację niewspieranych elementów sprzętu lub oprogramowania, podniesienie wydajności i pojemności systemu, dostosowanie infrastruktury do nowych standardów przetwarzania treści audiowizualnych, przedłużenie wsparcia i aktualizacji oprogramowania zarządzającego i przetwarzającego materiały, zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości pracy systemów WFDiF. W ramach realizacji przedmiot Zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia kompleksowych warsztatów szkoleniowych dla administratorów technicznych oraz użytkowników systemów Repozytorium Cyfrowego i Cyfrowego Centrum Dystrybucji WFDiF. Zamówienie jest współfinansowane ze środków UE w ramach Programu Fundusze Europejskiena Rozwój Cyfrowy 20212027 (FERC 2021+), Priorytet FERC.02 Zaawansowane usługi cyfrowe; Działanie FERC 02.03 Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji, w ramach Umowy o dofinansowanie nr FERC.02.03 IP.010012/2500 Projektu pn.: „Cyfrowa rekonstrukcja i digitalizacja materiałów filmowych, cyfrowa edukacja filmowa z wykorzystaniem algorytmów AI oraz modernizacja i rozwój systemów cyfrowych do udostępniania zasobów filmowych WFDiF” nr FERC.02.03IP.010012/25.
Interne Kennung: P/18/2025/DZP