2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu przechowywania i dystrybucji leków wraz z infrastrukturą sprzętową w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz instalacja, konfiguracja i wdrożenie systemu przechowywania i dystrybucji leków oraz infrastruktury sprzętowej, wraz z integracją z systemem informatycznym HIS Zamawiającego (AMMS producenta Assecco Poland S.A.), jak również udzielenie gwarancji na przedmiot zamówienia na okres 36 miesięcy. 2. W ramach wykonania przedmiotu zamówienia zostaną dostarczone następujące elementy składające się na system przechowywania i dystrybucji leków: 1) automatyczny magazyn na leki w opakowaniach handlowych, w skład którego wchodzi robot apteczny; 2) system zautomatyzowanych apteczek lekowych dla oddziałów szpitalnych Zamawiającego (szaf lekowych) wraz z serwerem aplikacyjnym i oprogramowaniem; 3) wózki elektryczne do transportu leków z apteki szpitalnej do oddziałów i poradni Zamawiającego. 3. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania następujących zadań: 1) dostawy elementów przedmiotu zamówienia wskazanych w ust. 2 powyżej; 2) instalacji, wdrożenia, konfiguracji i uruchomienie poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia, w tym oprogramowania systemowego, we wskazanej przez Zamawiającego infrastrukturze technicznej; 3) przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych personelu Zamawiającego z obsługi systemu przechowywania i dystrybucji leków, wraz z przygotowaniem materiałów szkoleniowych (dla każdego użytkownika warsztatów szkoleniowych musi być wydany również certyfikat ich ukończenia). Zamawiający planuje skierować do przeszkolenia nie mniej niż 30 osób, tj.: a) 4 administratorów; b) 2 osoby z działu technicznego; c) 6 farmaceutów z apteki szpitalnej; d) 6 pielęgniarek oddziałowych; e) 12 pielęgniarek z oddziałów szpitalnych; 4) integracji zainstalowanego systemu z posiadanym przez Zamawiającego systemem HIS (AMMS – Asseco Polska) wraz z zakupem i dostawą wszystkich niezbędnych licencji koniecznych do takiej integracji; 5) sporządzenia dokumentacji powdrożeniowej zainstalowanego systemu wraz z infrastrukturą sprzętową; 6) świadczenia usług gwarancyjnych i serwisowych (przeglądy okresowe) wobec całości dostarczonego i zrealizowanego przedmiotu zamówienia przez okres 36 miesięcy od daty końcowego odbioru systemu, bez zastrzeżeń. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach przedsięwzięcia pn. „Cyfrowa transformacja danych medycznych, cyberbezpieczeństwo w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części.
Vorherige Bekanntmachung: 867875-2025
Interne Kennung: 39/PN/2025/AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001