238371-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawy produktów farmaceutycznych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów farmaceutycznych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne (według zamówień) dostawy produktów farmaceutycznych do Apteki Zakładowej Aresztu Śledczego w Warszawie-Białołęce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu cenowym (Załącznik nr 1 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 140927-2025
Interne Kennung: 2232.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy produktów farmaceutycznych