2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa modernizacja infrastruktury sieci LAN oraz połączeń światłowodowych w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest - kompleksowa modernizacja infrastruktury sieci LAN oraz połączeń światłowodowych w budynku głównym Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Otwocku, ul. Batorego 44, 05-400 Otwock oraz budynkach sąsiednich (magazyn oraz budynek 44C i 44D).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2A – Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: 08/PN/2026/MM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 80550000 Sicherheitsausbildung, 79632000 Personalschulung, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2A – Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Kompleksowa modernizacja infrastruktury sieci LAN oraz połączeń światłowodowych w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 80550000 Sicherheitsausbildung, 79632000 Personalschulung, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen