23843-2026 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – ICT Hardware Het Hogeland
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelICT Hardware Het Hogeland
BeschreibungBinnen de opdracht valt: - Het leveren van ICT-Hardware, zoals maar niet uitsluitend, monitoren, (ergonomische) muizen / toetsenborden,aansluitkabels voor de werkplek (bijvoorbeeld voedingskabels, displaypoortkabels), thinclients, mobile thinclient, laptop, laptoptassen/houders, draadloze muizen, tablet (+toetsendbord/hoes), (video) vergaderfaciliteiten (grootschem, camera’s, geluidsystemen, meubilair voor grootscherm, muurbeugel, verrijdbare stand, webcam, headset), Mitel headset, multidock, versleutelbare usbstick, netwerkkaarten/kabels, uitbreidingscomponenten laptop, mobiele telefoon, accessoires mobiele telefoon, pc’s, server hardware, nas, netwerkcomponenten (bijv switches, routers) - Het gebruiksklaar opleveren - Het geven van aankoopadvies - Het bieden van service en garantie(-afhandeling) - Het uitvoeren van onderhoud - Het leveren van computer accessoires gemiddeld 1 mln per jaar
Interne KennungZ.HHL.094777
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
5. Los
LosLOT-0000
Titelict hardware
BeschreibungHet leveren van ict Hardware, zie offerte aanvraag
Interne Kennung1