See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technologické celky pro zefektivní procesu přípravy nanovlákenných struktur a jejich postprocessingu
Beschreibung: Předmětem zakázky je technický návrh a konstrukce 2 zařízení pro zefektivní procesu přípravy nanovlákenných struktur a jejich postprocessingu.
Interne Kennung: VZ012026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31640000 Maschinen, Apparate und Geräte mit eigener Funktion
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: Část II - Laboratorní zařízení se stabilizační a vypírací lázní, pro kompozitní nanovlákennou membránu o šíři až 500 mm
Beschreibung: Předmětem této části zakázky je technický návrh a konstrukce unikátního zařízení pro úpravu vlastností nanovlákenných kompozitních membrán pomocí vypírky a stabilizačního roztoku, který je specifický pro každý druh membrány.
Interne Kennung: VZ012026-2