238499-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Grundstückspflege – Maaien grasvelden, bermen en watergangen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMaaien grasvelden, bermen en watergangen
BeschreibungMaaien grasvelden, bermen en watergangen Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Maaien van grasveld; b. Maaien loof van bolgewassen; c. Maaien van bermen; d. Maaien van watergangen en greppels; e. Maaien van paddenpoelen; f. Bijmaaien rondom bomen en obstakels; g. Bestrijding invasieve soorten; h. Bijkomende werkzaamheden.
Interne Kennung24BU02-MG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungHet werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Maaien van grasveld; b. Maaien loof van bolgewassen; c. Maaien van bermen; d. Maaien van watergangen en greppels; e. Maaien van paddenpoelen; f. Bijmaaien rondom bomen en obstakels; g. Bestrijding invasieve soorten; h. Bijkomende werkzaamheden. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Maaien van grasveld; b. Maaien loof van bolgewassen; c. Maaien van bermen; d. Maaien van watergangen en greppels; e. Maaien van paddenpoelen; f. Bijmaaien rondom bomen en obstakels; g. Bestrijding invasieve soorten; h. Bijkomende werkzaamheden.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenEr is een optie tot verlenging looptijd van 2 keer 1 jaar.
238499-2025 - Mededinging
Nederland – Onderhoud van terreinen – Maaien grasvelden, bermen en watergangen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 24BU02-MG
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
Aanvullende classificatie (cpv): 45233229 Onderhoud van bermen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: