2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění nákupu a distribuce plomb a lístků o původu zvěře orgány státní správy myslivosti
Beschreibung: Předmětem této centrálně zadávané veřejné zakázky je Zajištění nákupu a distribuce plomb a lístků o původu zvěře orgány státní správy myslivosti podle zákona č. 449/2001 Sb., o myslivosti, ve znění pozdějších předpisů. Součástí je rovněž i vedení evidence jednotlivých objednávek spolu se zajištěním splnění technických parametrů plomb daných prováděcím právním předpisem k zákonu č. 449/2001 Sb., o myslivosti, ve znění pozdějších předpisů, a unikátnost číselné řady.
Vorherige Bekanntmachung: 6079-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75120000 Dienstleistungen von öffentlichen Behörden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 1. Q 2026 - kvartální plnění