2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z OBSZARU GMINY OLESNO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usługi polegającej na: 1.1 odbiorze i zagospodarowaniu wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z obszaru Gminy Olesno, 1,2 wyposażeniu nieruchomości w worki na segregowane odpady komunalne, 1,3 wyposażeniu, odbiorze i zagospodarowaniu odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001