See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe ubezpieczenie PGE Narodowego w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ubezpieczenia kompleksu PGE Narodowy w Warszawie oraz działalności Spółki zarządzającej kompleksem PGE Narodowy. 2. Niniejsze zamówienie udzielane jest w zakresach podzielonych na poszczególne Zadania. 3. Niniejsze ogłoszenie dotyczyczy Zadania nr I, tj. ubezpieczenie mienia obejmujące: a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, c) ubezpieczenie maszyn i urządzeń od awarii.
Interne Kennung: WZ/V/64/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający udziela zamówienia zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001