2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding juridische dienstverlening ten behoeve van asbestslachtoffers met mesothelioom en asbestose
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de uitvoering van de taken die aan het IAS zijn opgedragen in het kader van de Regeling TAS en TNS. Deze regelingen maken het mogelijk dat slachtoffers van mesothelioom en asbestose een tegemoetkoming ontvangen van de overheid. Let op: Enerzijds is de kring van inschrijvers niet bekend met de werking van TenderNed, de drempel is te hoog. Risico op te weinig inschrijvers wordt groter bij volledig digitaal inschrijven. Tevens ligt de gevoeligheid van een aantal te verstrekken documenten hoog. Derhalve worden documenten niet via TenderNed gepubliceerd en zijn de documenten op te vragen bij Rick Delmeer, rick@delmeer.nl 5000000
Interne Kennung: BD-uitv TAS-IAS 2027-2028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare aanbesteding met presentatie en rollenspel.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de uitvoering van de taken die aan het IAS zijn opgedragen in het kader van de Regeling TAS en TNS. Deze regelingen maken het mogelijk dat slachtoffers van mesothelioom en asbestose een tegemoetkoming ontvangen van de overheid. 5000000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mogelijke verlenging