2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Fysieke beveiliging Koninklijke Auris Groep
Beschreibung: De scope van de Overeenkomst richt zich op het aanstellen van één (1) Opdrachtnemer die kan voorzien in een Dienstverlening die gebaseerd is op het ontzorgen op het gebied van beveiliging, zoals nader omschreven in Hoofdstuk 4 van dit beschrijvend document. De opdracht bestaat uit verschillende vormen van dienstverlening op de 19 locaties van Auris, te weten: • Openings-, sluit- en controlerondes; • Sleutelbeheer; • Oproepbare objectbeveiliging (met receptie en BHV); • Alarmopvolging bij inbraak en brand; • Meldkamerdiensten; • Optioneel: surveillancedienst; • Beschikbaar stellen van een web based klantenportaal; • Het signaleren van verbeteracties en het uitbrengen van advies.
Interne Kennung: EA-FYSBEV-BP-AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Fysieke beveiliging
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Auris heeft tweemaal de mogelijkheid om de Overeenkomst onder dezelfde condities te verlengen met maximaal twee jaar per keer.