See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego, specjalistycznego, jednorazowego oraz diagnostycznego wraz z akcesoriami.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu medycznego, specjalistycznego, jednorazowego oraz diagnostycznego wraz z akcesoriami. Przedmiot zamówienia został podzielony na 69 części 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: Główny kod CPV: 33140000-3 materiały medyczne; 3. Zamawiający informuje, że udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Niniejsze postępowanie obejmuje 69 niepodzielnych części, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do niniejszego SWZ, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 4. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części) i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7, pkt 8
Vorherige Bekanntmachung: 708313-2025
Interne Kennung: NLZ. 2025.271.67
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Części zużywalne kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego morcelatorem urologicznym Medical Shaver Systems Hawk oraz z resektoskopem bipolarnym firmy Olympus, będącym na stanie Zamawiającego (Klinika Urologii)
Beschreibung: Część 4 Części zużywalne kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego morcelatorem urologicznym Medical Shaver Systems Hawk oraz z resektoskopem bipolarnym firmy Olympus, będącym na stanie Zamawiającego (Klinika Urologii)
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Otwarte maski tlenowe
Beschreibung: Część 6 Otwarte maski tlenowe
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0013
Titel: Część 12 Cystoskop giętki, urządzenie w pełni kompatybilne z posiadanymi przez zamawiającego światłowodami Olympus, źródłem światła OTV-s200, kontenerami oraz przenośnym dokręcanym źródłem światła zasilanym bateryjnie
Beschreibung: Część 12 Cystoskop giętki, urządzenie w pełni kompatybilne z posiadanymi przez zamawiającego światłowodami Olympus, źródłem światła OTV-s200, kontenerami oraz przenośnym dokręcanym źródłem światła zasilanym bateryjnie
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0030
Titel: Część 29 Koszulki dostępu moczowodowego
Beschreibung: Część 29 Koszulki dostępu moczowodowego
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0035
Titel: Część 34 Probówki
Beschreibung: Część 34 Probówki
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0038
Titel: Część 37 Wysokoabsorbcyjny podkład chłonny
Beschreibung: Część 37 Wysokoabsorbcyjny podkład chłonny
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0039
Titel: Część 38 Trocary, nożyczki, narzędzia laparoskopowe
Beschreibung: Część 38 Trocary, nożyczki, narzędzia laparoskopowe
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0052
Titel: Część 51 Podkład samoprzylepny zawierający 30 przylepnych arkuszy
Beschreibung: Część 51 Podkład samoprzylepny zawierający 30 przylepnych arkuszy
Interne Kennung: Część 51