2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodu osobowego i samochodu typu minivan
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Kancelarii Senatu: 1.1. samochodu osobowego z napędem spalinowym; 1.2. samochodu typu minivan z napędem spalinowym. 2. Samochody muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane w 2026 roku, posiadać homologację oraz muszą być kompletne, wolne od wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych) i wad prawnych. 3. Zamawiający, na podstawie art. 91 ust. 1 ustawy Pzp, podzielił zamówienie na 2 części: 3.1. − I część – dostawa samochodu osobowego; 3.2. – II część – dostawa samochodu typu minivan. 4. Szczegóły odnośnie każdej części zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „opz”, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ. 5. Zamawiający informuje, że wykonawcy mogą składać oferty w odniesieniu do jednej albo dwóch części zamówienia. 6. Samochody (I część i II część) muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane w 2026 roku, niezarejestrowane oraz muszą spełniać wymogi normy Euro (w wersji aktualnej na dzień sprzedaży samochodu).
Interne Kennung: BPKO.SZP.350.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I część – dostawa samochodu osobowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem I części zamówienia jest dostawa 1 samochodu osobowego, 5-miejscowego z napędem spalinowym, w nieprzekraczalnym terminie do 15 tygodni od następnego dnia po dniu zawarcia umowy. 2. Samochód musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2026 roku, niezarejestrowany oraz musi spełniać wymogi normy Euro (w wersji aktualnej na dzień sprzedaży samochodu). 3. Oferowany samochód musi spełniać minimalne wymagania określone w załączniku nr 1 do SWZ - opisie przedmiotu zamówienia.
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: II część – dostawa samochodu typu minivan.
Beschreibung: 1. Przedmiotem II części zamówienia jest dostawa 1 samochodu osobowego typu van, 7-miejscowego z napędem spalinowym, w nieprzekraczalnym terminie do 15 tygodni od następnego dnia po dniu zawarcia umowy. 2. Samochód musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2026 roku, niezarejestrowany oraz musi spełniać wymogi normy Euro (w wersji aktualnej na dzień sprzedaży samochodu). 3. Oferowany samochód musi spełniać minimalne wymagania określone w załaczniku nr 1 do SWZ - opisie przedmiotu zamówienia - II część.