238637-2026 - Ergebnis
Tschechien – Material zur Ausbesserung von Straßen – Asfaltové směsi pro SÚSPK (2026)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAsfaltové směsi pro SÚSPK (2026)
BeschreibungCílem realizace veřejné zakázky je uzavření 8 kupních smluv mezi zadavatelem a jedním vybraným dodavatelem pro každou část VZ (tj. bude uzavřeno celkem 8 kupních smluv), na základě kterých bude následně zadavatel v průběhu účinnosti těchto smluv čerpat prostřednictvím pokynů předmět plnění po dobu, než souhrnná kupní cena ze všech jednotlivých plnění na základě pokynů dosáhne částky uvedené v příloze č. 3 ZD popř. do doby, na kterou bude kupní smlouva uzavřena.
Interne KennungP25V00000503
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113700 Material zur Ausbesserung von Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113800 Straßenbelagsmaterial
5. Los
LosLOT-0006
TitelAsfaltové směsi pro SÚSPK (2026) - 6. Sušice
BeschreibungPrůběžné dodávky (odběr bez dopravy) asfaltových směsí dle potřeb kupujícího po dobu trvání kupní smlouvy.
Interne KennungP25V00000503-6
LosLOT-0004
TitelAsfaltové směsi pro SÚSPK (2026) - 4. Úněšov
Interne KennungP25V00000503-4
LosLOT-0003
TitelAsfaltové směsi pro SÚSPK (2026) - 3. Domažlice
Interne KennungP25V00000503-3
LosLOT-0001
TitelAsfaltové směsi pro SÚSPK (2026) - 1. Rokycany
Interne KennungP25V00000503-1
LosLOT-0002
TitelAsfaltové směsi pro SÚSPK (2026) - 2. Přeštice
Interne KennungP25V00000503-2
LosLOT-0005
TitelAsfaltové směsi pro SÚSPK (2026) - 5. Klatovy
BeschreibungPrůběžné dodávky (odběr bez dopravy asfaltových směsí dle potřeb kupujícího po dobu trvání kupní smlouvy.
Interne KennungP25V00000503-5
LosLOT-0007
TitelAsfaltové směsi pro SÚSPK (2026) - 7. Kralovice
Interne KennungP25V00000503-7
LosLOT-0008
TitelAsfaltové směsi pro SÚSPK (2026) - 7. Kařez
Interne KennungP25V00000503-8