2. Verfahren
Verfahren
Titel: MODERNIZACJA POMIESZCZEŃ BURSY SZKOLNEJ NR 3 NA POTRZEBY PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ NR 5 [POZNAŃ]
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i rozbudowie budynku Bursy Szkolnej nr 3 w Poznaniu wraz z nadbudową i zmianą sposobu użytkowania części poddasza nieużytkowego na poddasze użytkowe oraz zmianą sposobu użytkowania części budynku bursy i części budynku mieszkalnego na potrzeby Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 5. Obiekt, którego dot. przedmiotowe zamówienie zlokalizowany jest w Poznaniu przy ulicy Młyńskiej 11 (oznaczenie działki 51/12/22/5). Kategoria obiektu budowlanego to kategoria IX - budynek zamieszkania zbiorowego (bursa), użyteczności publicznej (poradnia) oraz mieszkalny wielorodzinny (poza zakresem opracowania). 2. Dodatkowe informacje dotyczące szczegółowego zakresu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – Załączniku nr 1 do SWZ. Zakres robót budowlanych został szczegółowo określony w Dokumentacji Projektowej oraz OPZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia wraz z materiałami dodatkowymi – Załączniku nr 2 do SWZ. 3. Całość przedmiotu zamówienia podlega wykonaniu zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i sztuki inżynierskiej oraz powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. 4. Przedmiot Zamówienia został opisany kodami CPV: • 45210000-2 – roboty budowlane w zakresie budynków • 45300000-0 – roboty instalacyjne w budynkach • 45443000-4 – roboty elewacyjne • 45320000-6 – roboty izolacyjne • 45261210-9 – wykonywanie pokryć dachowych • 45330000-9 – roboty instalacyjne wodno - kanalizacyjne i sanitarne • 45111300-1 – roboty rozbiórkowe • 45231300-8 – roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków • 45310000-3 – roboty w zakresie instalacji elektrycznych, • 45331100-7 – instalowanie centralnego ogrzewania • 45331200-8 – instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych • 45421100-5 – instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów • 45442100-8 – roboty malarskie • 45233250-6 – roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg • 45432110-8 – kładzenie podłóg • 45453000-7 – roboty remontowe i renowacyjne • 45400000-1 – roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych 5. Szacunkowa wartość zamówienia powyżej progu UE dla robót budowlanych ale poniżej równowartości 20 mln euro.
Interne Kennung: PIM/02/26/ZP11/2023-358
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000