2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego dla Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii - szpital w Chodzieży
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego dla Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii - szpital w Chodzieży. Miejsce realizacji zamówienia: 1) Szpital w Chodzieży: ul. Strzelecka 32, 64-800 Chodzież Transport sanitarny – przewóz osób, transport krwi i preparatów krwiopochodnych, transport leków i materiałów biologicznych
Interne Kennung: WCPIT/EA/381-23/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego dla Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii - szpital w Chodzieży 1/ Przewóz osób dla Chodzieży z ratownikiem 2/ Transport krwi i preparatów krwiopochodnych 3/ Transport leków i materiałów biologicznych do szpitala w Chodzieży
Interne Kennung: Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego