See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Kadzidło oraz udostępnienie i obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Kadzidle
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i transport odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości położonych na terenie Gminy Kadzidło, na których zamieszkują mieszkańcy, do wskazanej przez Zamawiającego instalacji celem zagospodarowania, oraz odbieranie i transport do powyższej instalacji odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (dalej PSZOK) znajdującego się w msc. Kadzidło, ul. Kurpiowska 52, dostarczanych przez mieszkańców Gminy Kadzidło, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (T.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 733), przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kadzidło oraz uchwały Rady Gminy Kadzidło w sprawie ustalenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i zagospodarowania tych odpadów. Przewidziana ilość odpadów do odebrania i transportu ogółem ok. 2150 Mg. Ponadto przedmiotem zamówienia jest udostępnienie i obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). Wykonawca wyposaża PSZOK w niezbędne urządzenia techniczne celem realizacji zamówienia.
Interne Kennung: IG.271.2.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001